

Audi A3
Sportback 35 TFSI 3 x S-Line PANO|HUD|B&O|RS seats|CRUISECONTROL|18 INCH
€ 29.5502020111.703 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 augustus 2020 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Prachtige Audi A3 Sportback 35 TFSI S edition 150 pk uit augustus 2020 in de prachtige kleur Ibiswit met zwarte accenten, 18 inch RS-velgen en RS-seats.
Deze bomvol uitgevoerde Audi beschikt onder andere over een panoramadak, head-up display, Bang & Olufsen soundsysteem, LED-koplampen, Optiek-pakket Zwart, exterieur S line en lichtmetalen velgen 8x18 inch in 5-dubbelspaaks V-design uitgevoerd in grafietgrijs. Verder is de auto voorzien van sportchassis, privacybeglazing achter, LED-achterlichten met dynamisch knipperlicht, warmtewerende voorruit, elektrisch verstel- en verwarmbare buitenspiegels, automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels, licht- en regensensor en speciale lak in Ibiswit.
Qua multimedia en technologie beschikt deze Audi over Multimedia-interface MMI Navigation Plus met MMI Touch, Audi Connect Plus met op internet gebaseerde diensten, Audi Smartphone Interface, Apple CarPlay, Android Auto, DAB-radio, virtual cockpit plus, Bluetooth handsfree-installatie met spraakherkenning (Audi Phone Box), USB-interface voor achterbankpassagiers, verkeersbordenherkenning, frontcamera, achteruitrijcamera, parkeersensoren voor en achter (PDC), parkeerstuurassistent, cruise control en Advanced Key sluit-/startsysteem met comfortsleutel en start-/stopknop.
Ook op het gebied van comfort is deze Audi zeer compleet uitgerust met comfort-airco automaat met 2 zones, stoelverwarming voor, hill hold assist, elektrisch bedienbare kindersloten, multifunctioneel sportstuur in leder met 3-spaaks design, afgeplatte onderzijde en schakelfunctie, sportstoelen voor, middenarmsteun voor met opbergvak, armsteunen in leder en een volledig S line interieurpakket.
Het interieur is stijlvol afgewerkt met zwarte stoffen hemelbekleding, aluminium Spectrum decordelen, velours vloermatten, verlichte instaplijsten met aluminium inzetstukken en logo, en stoelbekleding in leder mono.pur 550 combinatie met logo-opdruk.
Daarnaast beschikt de auto over diverse veiligheidssystemen zoals Lane Departure Warning, dodehoekassistent, uitwijkassistent, remassistent en elektronische wegrijblokkering.
Heeft deze auto uw interesse gewekt? Twijfel niet langer en kom gerust de auto bekijken in onze showroom in Dordrecht onder het genot van een kop koffie!
Aflevering
Let op: dit betreft een scherpe meeneemprijs.
Elke auto wordt geleverd met een uitgebreide aflevercontrole en indien nodig een nieuwe APK.
Geen afleveringskosten. Gewoon duidelijke service, zonder verrassingen
Garantie
Bij ons kunt u kiezen uit verschillende garantie pakketten voor uw auto: 6 maanden, 12 maanden of zelfs 24 maanden. Met deze pakketten rijdt u met vertrouwen, wetende dat u goed beschermd bent. Kies de duur die het beste bij uw situatie past en profiteer van uitgebreide dekking, zodat u zorgeloos de weg op kunt. Onze voorwaarden zijn altijd duidelijk, zonder verrassingen. Vraag naar de voorwaarden en ontdek de mogelijkheden!
Financiering
Financieren is bij ons mogelijk. Vaak kunnen wij u binnen één dag al een voorstel doen met de mogelijkheden.
Verzekering
Rijd zorgeloos! Wij regelen direct een autoverzekering op maat, zodat u meteen veilig de weg op kunt.
Inruil
Wij ruilen uw huidige auto graag in. Voor een volledige en correcte taxatie ontvangen wij graag informatie over uw auto en duidelijke foto's.
Sancar Automotive
Planckstraat 69
3316 GS Dordrecht
Bel / App +31 6 20 298 298
www.sancarautomotive.nl
info@sancarautomotive.nl
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 10:00 tot 17:00
Zaterdag : 11:00 tot 14:00
Alle moeite is genomen om de informatie bij deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Zwart
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.340 x 1.820 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.870 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |




