

Audi A3
Sportback 35 TFSI S edition NL-AUTO | 1/2 LEDER | 150 PK
€ 21.900202087.082 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 juli 2020 |
| APK | 14 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 40.964 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Het premiumgevoel dat deze Audi A3 Sportback u geeft, is het gevolg van ver doorgevoerde kwaliteit in ieder facet. De uitgekiende techniek, de gedistingeerde vormgeving, het hoge afwerkingsniveau, het benadrukt allemaal het hoge niveau van deze auto. Een beetje meer aandacht en een stoere uitstraling? Daar zorgt de S-Line styling voor. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. De sportstoelen geven u veel zitsteun. In deze Audi profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, sportonderstel, warmtewerend glas, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
Het personaliseren van uw cockpitinterface is mogelijk met het digitale dashboard in deze auto. Uw smartphone wordt een dashboard, met alle functies in beeld. Dankzij Connected Services en de speciale app. Deze Audi is voorzien van knoppen op het stuur om het full map navigatiesysteem en het audiosysteem met DAB-ontvangst te bedienen. Telefoonaccu in het rood? Laad 'm simpel op met de draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. Electronic climate control verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. De uitrusting van deze auto is met parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, sportstuurwiel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi A3 Sportback samen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat uw remweg korter wordt.
Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.
Fortis Automotive is een BOVAG-dealer met een zorgvuldig geselecteerde voorraad scherp geprijsde kwaliteitsoccasions, met gegarandeerde kilometerstanden. Wij bieden onze auto’s aan exclusief afleverpakket. Vanzelfsprekend ruilen wij uw huidige auto ook graag in. Staat de gewenste auto er niet tussen, dan kunnen wij u ook adviseren over de aanschaf van een importauto. Voor zowel particuliere als zakelijke klanten hebben wij diverse lease- en financieringsmogelijkheden.
"De vermelde uitrusting en opties zijn zo nauwkeurig mogelijk weergegeven, maar afwijkingen kunnen voorkomen. Wij adviseren u om de exacte specificaties, uitrusting en opties van het voertuig altijd te controleren bij de dealer voordat u tot aankoop overgaat. Geen rechten kunnen worden ontleend aan eventuele onjuistheden of omissies in de advertentie."
Modelreeks: 2020 - 2024
Modelcode: 8Y
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Zwart-rotsgrijs
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.340 x 1.820 x 1.449 mm |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.830 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.200 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Actieradius | 1.020 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 136 g/km |
| Energielabel | B |




