

Audi A3
Sportback 30 TFSI Advanced edition NL-AUTO | ADAPTIVE CRUISE | FULL LED
€ 20.900202290.507 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 mei 2022 |
| APK | 30 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 38.822 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Een echt goede auto biedt meer dan alleen maar hoge prestaties en een comfortabele rit. Zo'n auto verrijkt uw leven door een optimale combinatie van doordachte vormgeving en hoogstaande techniek. Deze Audi A3 Sportback is daar een goed voorbeeld van. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Goeie looks? Jazeker! Maar de sportstoelen zorgen ook voor een goed gesteunde en comfortabele zit. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, geluidsisolerende ramen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het slim uitgedachte digitale dashboard toont alle essentiële ritinformatie in één oogopslag. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Deze Audi A3 Sportback is 'connected'. Belangrijke functies worden permanent gemeten en zijn uit te lezen via een speciale app, ook op afstand. U rijdt snel, zuinig en zeker naar uw bestemming met het full map navigatiesysteem. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige electronic climate control. Deze Audi is voorzien van DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor, sportstuurwiel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Deze Audi biedt u niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor u de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat u dat kunt. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Audi. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Brake assist verhoogt de remdruk in een noodsituatie zodat u sneller stil staat. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!
Fortis Automotive is een BOVAG-dealer met een zorgvuldig geselecteerde voorraad scherp geprijsde kwaliteitsoccasions, met gegarandeerde kilometerstanden. Wij bieden onze auto’s aan exclusief afleverpakket. Vanzelfsprekend ruilen wij uw huidige auto ook graag in. Staat de gewenste auto er niet tussen, dan kunnen wij u ook adviseren over de aanschaf van een importauto. Voor zowel particuliere als zakelijke klanten hebben wij diverse lease- en financieringsmogelijkheden.
"De vermelde uitrusting en opties zijn zo nauwkeurig mogelijk weergegeven, maar afwijkingen kunnen voorkomen. Wij adviseren u om de exacte specificaties, uitrusting en opties van het voertuig altijd te controleren bij de dealer voordat u tot aankoop overgaat. Geen rechten kunnen worden ontleend aan eventuele onjuistheden of omissies in de advertentie."
Modelreeks: 2020 - 2024
Modelcode: 8Y
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Zwart-zilver
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.350 x 1.820 x 1.449 mm |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.835 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.200 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Actieradius | 849 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 118 g/km |
| Energielabel | A |





