

Audi A3
Sportback 30 TFSI Pro Line NL-AUTO | PDC | CARPLAY
€ 20.0002022106.128 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 april 2022 |
| APK | 25 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 35.995 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Het uitzonderlijke comfort en stijlvolle uiterlijk van de Audi A3 Sportback straalt in elk aspect haar superioriteit uit. Dit is typerend voor deze hoogwaardige Duitse auto. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Natuurlijk behoren 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel en in delen neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Dankzij Connected Services heeft u overal en altijd uw dashboard op zak. Alle belangrijke functies zijn te checken via de app. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige electronic climate control. Met de audiobediening op het stuur bedient u het audiosysteem zonder uw ogen van de weg te halen. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. De parkeersensoren waarschuwen wanneer u te krap inparkeert of dat ene paaltje niet hebt gezien. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van regensensor, cruise control, sportstuurwiel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De automatische veiligheidssystemen in deze Audi fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo u en uw passagiers te beschermen. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Brake assist verhoogt de remdruk in een noodsituatie zodat u sneller stil staat.
Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
Fortis Automotive is een BOVAG-dealer met een zorgvuldig geselecteerde voorraad scherp geprijsde kwaliteitsoccasions, met gegarandeerde kilometerstanden. Wij bieden onze auto’s aan exclusief afleverpakket. Vanzelfsprekend ruilen wij uw huidige auto ook graag in. Staat de gewenste auto er niet tussen, dan kunnen wij u ook adviseren over de aanschaf van een importauto. Voor zowel particuliere als zakelijke klanten hebben wij diverse lease- en financieringsmogelijkheden.
"De vermelde uitrusting en opties zijn zo nauwkeurig mogelijk weergegeven, maar afwijkingen kunnen voorkomen. Wij adviseren u om de exacte specificaties, uitrusting en opties van het voertuig altijd te controleren bij de dealer voordat u tot aankoop overgaat. Geen rechten kunnen worden ontleend aan eventuele onjuistheden of omissies in de advertentie."
Modelreeks: 2020 - 2024
Modelcode: 8Y
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Zwart-zilver
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.350 x 1.820 x 1.449 mm |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.835 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.200 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Actieradius | 882 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 116 g/km |
| Energielabel | A |





