

Audi A3
Sportback 35 TFSI S edition, Keyless, ACC, Trekhaak, Camera, Virtual Cockpit
€ 26.950202063.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 augustus 2020 |
| APK | 4 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 48.780 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Zeer nette en goed onderhouden Audi A3 Sportback, en recent onderhoud gehad!
met heel veel opties, w.o. adaptieve cruise controle, trekhaak, keyless entry en start, virual cockpit. enz enz enz.
Ben je op zoek naar de perfecte combinatie van Duitse degelijkheid en een sportieve uitstraling? Deze Audi A3 Sportback in de gewilde S-line uitvoering is een eyecatcher op de weg. Dankzij de sportievere bumpers, 18 inch lichtmetalen velgen en sportonderstel geniet je van een ongekende wegligging. Het interieur is hoogwaardig afgewerkt met een zwart hemeldak en de moderne Virtual Cockpit. Een auto die zowel zakelijk als privé indruk maakt."
Dit is onmiskenbaar Duitse topkwaliteit. Indrukwekkende prestaties, vooruitstrevende techniek en ultiem betrouwbaar. Deze Audi A3 Sportback heeft het allemaal. Ook qua looks springt deze auto eruit, vanwege de fraaie S-Line styling. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. In het interieur domineren de sportstoelen, die er niet alleen stijlvol uitzien, maar die u ook optimaal ondersteunen tijdens de rit. Verder is de Audi uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, sportonderstel, warmtewerend glas, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
Over het digitale dashboard is goed nagedacht. Alle belangrijke functies binnen en buiten in één oogopslag. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Bij deze auto is uw smartphone een geavanceerde afstandsbediening. Remote services brengen u overal in contact met uw auto. U weet altijd waar u moet zijn, dankzij het full map navigatiesysteem. Online connectie is tegenwoordig onmisbaar. Vandaar de ingebouwde WIFI-hotspot. Natuurlijk behoren WIFI-hotspot, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst, parkeersensoren voor en achter en regensensor ook tot de uitrusting van deze complete auto.
In de Audi A3 Sportback heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Deze Audi A3 Sportback is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Deze Audi A3 Sportback is voorzien van Brake Assist, die extra remkracht geeft bij een noodstop.
Deze auto bieden we aan met standaard 12 maand wettelijke garantie. voor uitgebriede garanties kunt u kiezen uit onze afleverpakketten op onze website. https://www.autobedrijf-gerardbril.nl/afleverpakketten
voor een bezichtiging graag een afspraak maken. dan kunnen we de auto voor u klaarzetten en helpen we je graag verder.
Autobedrijf Gerard Bril heeft zijn uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met Autobedrijf Gerard Bril voor aanvullende vragen.
Modelreeks: apr. 2020 - mrt. 2024
Modelcode: 8Y
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 264 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Garantie: 12 maanden wettelijke garantie
Fabrikant: Autobedrijf Gerard Bril Van der Pijlweg 10 7691CK BERGENTHEIM, NL 0523231143 http://www.autobedrijf-gerardbril.nl info@autobedrijf-gerardbril.nl
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.820 x 1.460 mm |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.870 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.200 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Actieradius | 1.041 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | B |





