

ALPINA B3
Touring|Nummer 099|Tartufo Merino interieur|H&K|Topstaat!
€ 84.800202139.443 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 maart 2021 |
| APK | 26 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 144.512 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Alpina B3 Touring|Nummer 099|Tartufo Merino interieur|H&K|Topstaat!
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Schitterende Alpina B3 Touring met slechts 39.500 kilometer!
De auto verkeert in zeer mooie staat en is volledig dealer onderhouden.
Voorzien van mooie opties, zoals:
- Volleder interieur inclusief dashboard en deurpanelen
- Harman Kardon audio
- 20" Alpina velgen
- Privacy glas
- Head up display
- Elektrisch verstelbare voorstoelen
- Laser Led lampen
- Stuurwiel verwarming
- Actief Sportdifferentieel
- Adaptief onderstel
- Variabel sportbesturing
- Alarm
- Comfort toegang
- Driving assistant etc.
U bent van harte welkom om deze auto te bezichtigen en te ervaren!
Inruil en financiering mogelijk.
Neem voor meer informatie contact op met 0512-550191 (ook whatsapp) of via info@eeltjetalstra.nl
Kijk voor alle foto's op eeltjetalstra.nl
Let op; wij zijn geopend op afspraak.
Disclaimer: hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg samenstellen, kan er natuurlijk wel eens een foutje insluipen. Hier kunnen wij op geen enkele wijze aansprakelijk voor worden gesteld.
Eeltje Talstra
Dalweg 9
9231HW Surhuisterveen
0512550191
info@eeltjetalstra.nl
www.eeltjetalstra.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.993 cc |
| Max. vermogen | 340 kW (463 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.720 x 1.830 x mm |
| gewicht | 1.840 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.415 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| CO2-uitstoot | 228 g/km |


