

Alfa Romeo Junior
Ibrida Sport Speciale {uitgelichte-opties}
€ 42.290202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 43.790 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Geen andere techniek heeft in deze eeuw de automobiel zo veranderd als de hybridetechniek. Dit is een splinternieuwe auto, die nu uit voorraad leverbaar is. De hybride motor combineert een elektromotor met een verbrandingsmotor. U kunt dus kiezen. Koude start? Niet met de verwarmbare voorstoelen! Bij de rijke uitrusting horen ook led-koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Smartphone in het rood? Geen punt, de draadloze telefoonlader zorgt voor een volle accu. Met de aanwezige parkeersensoren weet u altijd zeker of het past. Van een paar vegen bij motregen tot maximale stand bij noodweer: de regensensor reageert zelfstandig en direct. Natuurlijk behoren schakel flippers aan het stuur en keyless entry ook tot de uitrusting van deze complete auto. Hebben we uw interesse gewekt? Deze Junior staat nu voor u klaar, u bent van harte welkom om hem te komen bekijken. Dan vertellen we u ook meteen over de financieringsvormen die we u kunnen aanbieden. Belt u ons vandaag nog?
.
Nieuw: Ja
Referentienummer: 823274363
Productienummer: 823274363
Type hybride: Volledig hybride
Actieradius: 898 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 415 kg
Wielbasis: 256 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Rijklaargewicht: 1380 kg
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.170 x 1.780 x 1.540 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 1.280 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.695 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 897 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | B |




