

Alfa Romeo Junior
Ibrida Sport Speciale {uitgelichte-opties}
€ 43.166202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 44.666 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Met zijn inventieve techniek is de hybride Alfa Romeo Junior tegelijk comfortabel en zuinig met brandstof. Het is een nieuwe auto, hij is nu uit voorraad leverbaar. De combinatie van een verbrandingsmotor en een elektromotor zorgt voor prima rij-eigenschappen en een laag brandstofverbruik. Ga samen met uw bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook led-koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Onderweg de smartphone opladen gaat helemaal zonder snoeren, door de draadloze telefoonlader. Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren. De snelheid en interval van de ruitenwissers worden bij neerslag op maat aangestuurd via het regensensor. Ook schakel flippers aan het stuur en keyless entry zijn aan boord. Als u wilt, kunt u al snel rijden met uw nieuwe Junior. Onze verkoopadviseurs staan klaar om u de auto te laten zien. Dan leggen ze u meteen uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden. Tot ziens in onze showroom!
.
Nieuw: Ja
Referentienummer: 823274358
Productienummer: 823274358
Type hybride: Volledig hybride
Actieradius: 898 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 415 kg
Wielbasis: 256 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Rijklaargewicht: 1380 kg
Laksoort: Speciaal
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.170 x 1.780 x 1.540 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 1.280 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.695 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 897 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | B |




