

Aiways U5
63kWh Premium |NAP|Pano
€ 16.950202063.021 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Paars |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 december 2020 |
| APK | 30 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 42.935 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 214 - € 234 |
Op alle aangeboden voertuigen zijn opties, schrijf- en tekst fouten voorbehouden.
Inruil?
Wij maken graag een reëel inruilvoorstel op uw huidige auto , stuur hiervoor een e-mail of Whatsapp met de volgende gegevens: kenteken, kilometerstand, foto's en eventuele bijzonderheden.
Financieren of Leasen?
Bij Vakgarage Douwes werken wij met verschillende partijen samen, zodat we hierbij de zakelijke en particuliere klant goed kunnen helpen bij het vinden van een passende financiering of lease!
Extra diensten?
Of het nu gaat om het verzekeren van u auto , het regelen van de pechhulp , het blinderen van de ramen of het zetten van een keramische coating wij kunnen dit alles voor u regelen onder 1 dak!
Reserveren?
Wij reserveren alleen na aanbetaling, het is verstandig om voor vertrek contact op te nemen zodat u weet dat het desbetreffende voertuig nog beschikbaar is.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 100 kg
Wielbasis: 280 cm
Accu snellaadtijd (20%-80%): 35 minuten
Actieradius: 400 km
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Aiways Distributie Nederland De Corridor 21F 3621 ZA Breukelen, NL 085-4444595 www.aiways-u5.nl info@aiways-dn.nl
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Paars |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.680 x 1.870 x 1.700 mm |
| gewicht | 1.745 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.845 kg |
| Inhoud bagageruimte | 432 - 1.555 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Actieradius | 400 km |
| Energielabel | A |


