Peugeot 508 SW als First Edition
Volgehangen
Peugeot baseert de First Edition op de GT-uitvoering. De tijdelijk leverbare versie is te herkennen aan zijn zwarte rand om de grille en zijn tweekleurige 19-inch lichtmetaal. De uitvoering is leverbaar in de kleuren Dark Blue, Blanc Nacré en Gris Amazonite.
Peugeot levert de First Edition van de 508 SW in combinatie met de 225 pk sterke PureTech-benzinemotor en met de 180 pk sterke BlueHDi-dieselversie. Beide zijn gekoppeld aan een achttrapsautomaat.
Het interieur is afgewerkt met onder andere alcantara, leer met koperkleurige stiksels en een zwart hemeltje en wordt voorzien van sfeerverlichting, aluminium pedalen en aluminium instaplijsten. In de bagageruimte is houtwerk te vinden en de achterklep laat zich elektrisch openen en sluiten. Night Vision-kijkers zijn tevens standaard aanwezig en hetzelfde geldt voor een inductielader voor smartphones en een audiosysteem van Focal.
Bestellen kan per direct. De 225 pk sterke benzineversie kost als First Edition € 61.790. Voor de dieselaar vraagt Peugeot € 62.579.
PRIVATE LEASE Peugeot 508
Had je deze auto's al gezien?

Peugeot 508 SW 1.6 HYbrid Première | Panoramadak | PHEV | Camera | Stoelverwarming | Lane assist | Keyless | HIFI | Elektrische achterklep
- 2021
- 167.792 km

Peugeot 508 SW 1.5 BlueHDI Blue Lease Allure Leer, Apple carplay, Trekhaak,
- 2020
- 110.068 km

Peugeot 508 1.6 181 pk Aut8 Allure ✅ LED ✅ ACC ✅ Carplay
- 2019
- 44.523 km