Onder het mes: Honda HR-V

Kleine wijzigingen in beeld gebracht

Honda Vezel (HR-V) facelift
Honda presenteert in het thuisland spoedig een gefacelifte Vezel, een auto die wij kennen als HR-V. We hebben de eerste afbeeldingen op weten te duiken.

Even terugspoelen. Het is november 2013 als Honda de Vezel presenteert, een kleiner broertje van de CR-V en de productieversie van de begin dat jaar gepresenteerde Urban SUV Concept. De voor Nederlanders wat eigenaardig genoemde cross-over kreeg in China de naam XR-V op zich geplakt en verscheen begin 2015 pas op de Europese markt onder de noemer HR-V, een naam die Honda eind jaren negentig toepaste op een eerdere cross-over, waarmee het merk de compacte-SUV-hype eigenlijk al voor was. Inmiddels staat de kalender op 2018 en acht Honda de tijd rijp voor een facelift voor de Vezel.

Honda toont momenteel alleen de voorzijde van de opgewaardeerde Hybrid, een variant die in Nederland vooralsnog niet leverbaar is. We kunnen al zien dat de auto een nieuwe voorbumper krijgt aangemeten, dat de grille van gaaswerk in plaats van lamellen is voorzien en dat de koplampen platter zijn getekend en daarmee mee lijken op die van bijvoorbeeld de huidige Civic. De kunststof strip in de grille loopt nu tevens optisch door in de koplampen. De Hybrid beschikt over de bekende 130 pk en 156 Nm sterke 1.5-motor, die is gekoppeld aan een 30 pk en 160 Nm sterke elektromotor. Honda belooft dat die aandrijflijn is verfijnd.

Binnenkort laat Honda meer informatie en meer beeldmateriaal los.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (16)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.