Larte Design presenteert Mercedes GL Black Crystal

Mercedes GL-klasse Larte Design Black Crystal
Mercedes GL-klasse Larte Design Black CrystalMercedes GL-klasse Larte Design Black CrystalMercedes GL-klasse Larte Design Black CrystalMercedes GL-klasse Larte Design Black CrystalMercedes GL-klasse Larte Design Black CrystalMercedes GL-klasse Larte Design Black CrystalMercedes GL-klasse Larte Design Black CrystalMercedes GL-klasse Larte Design Black CrystalMercedes GL-klasse Larte Design Black CrystalMercedes GL-klasse Larte Design Black Crystal
Een gewone Mercedes GL-klasse is al van een dusdanig formaat dat onopvallend door het verkeer gaan nauwelijks tot de mogelijkheden behoort, maar Larte Design heeft de grootste Benz nu nóg opzichtig gemaakt.

Met z'n lengte van 5,12 meter is de Mercedes GL-klasse al een SUV waar je niet omheen kunt. Met deze Black Crystal zegt Larte Design ervoor te zorgen 'dat ook liefhebbers van sportieve auto's de GL-klasse kunnen kopen.'

We krijgen een zwart gevaarte met een forse bodykit gepresenteerd die rijkelijk voorzien is van ledverlichting, luchtsleuven en agressief ogende elementen op het front. De wielkasten zijn uitgeklopt om plaats te bieden aan 22-inchwielen en her en der komen we koolstofvezeldetails tegen. Remus levert een rvs-uitlaatsysteem dat voor het nodige gebulder moet zorgen. Voor dit exemplaar heeft Larte Design zich gebaseerd op de 350 BlueTec 4Matic met 258 pk. Deze Black Crystal moet het tot 290 pk en 690 Nm schoppen. De prijs is nog niet bekend.

Lezersreacties (19)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.