V10-kracht voor Wiesmann

Wiesmann GT MF 5
Wiesmann GT MF 5Wiesmann GT MF 5Wiesmann GT MF 5Wiesmann GT MF 5Wiesmann GT MF 5Wiesmann GT MF 5

Wiesmann heeft 'm dan eindelijk af: de GT met de V10 van de BMW M5 aan boord. Het Duitse sportwagenmerk toont het resultaat van anderhalf jaar lobbyen bij BMW op de IAA.

De Beierse V10 is ook in de MF 5 goed voor 507 pk en een koppel van 520 Nm. De gewone, 367 pk sterke GT sprint al in 4,6 seconden van 0 naar 100 kilometer per uur en de super-Wiesmann doet daar nog een flinke schep bovenop. Deze voltooit de obligate sprint in 3,9 seconden, waarmee hij zich bij een uiterst exclusief clubje supercars voegt.
Om al het geweld te beteugelen heeft Wiesmann de GT flink aangepast: de MF 5 is 5 centimeter lager, 9,6 centimeter breder en 8 centimeter langer geworden om een lager zwaartepunt en dus betere rijeigenschappen te bewerkstelligen.
De topsnelheid van de blauwe schicht bedraagt 310 kilometer per uur. Wiesmann verlangt 178.900 euro voor de GT MF 5, en dat is nog zonder BPM. De auto komt in de lente op de markt.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.