Nieuwe BMW X1 showt neus en dashboard
Tot nu toe zagen we de nieuwe BMW X1 alleen in gecamoufleerde hoedanigheid voorbijkomen, maar dankzij de Chinese website autohome.com.cn krijgen we nu een foto voorgeschoteld waarbij (een deel van) de neus zien zonder zwart-witte bestickering. Hierop is goed te zien hoe de nieuwe koplampunits ogen en waar de mistlampen en luchtinlaten geplaatst zijn.
Op de tweede foto zien we een zijaanzicht van het dashboard, waarbij de middenconsole een flink stuk uitsteekt. Opvallend is dat de bedieningsknoppen voor audio en klimaatregeling in de nieuwe X1 precies andersom zitten in vergelijking met het huidige model.
We verwachten dat BMW de nieuwe X1, die staat op hetzelfde platform als de 2-serie Active Tourer en dus in de basis ook een voorwielaandrijver zal zijn, halverwege 2015 uit de doeken doet.