Op z'n Duits: Irmscher Opel Insignia is3 Concept
In augustus 2013 toonde de Duitse tuner Irmscher al zijn visie op de toen net gefacelifte Insignia. We zagen een auto die onderhuids geheel zichzelf bleef, maar vanbuiten werd volgehangen met spoilers en 20-inch lichtmetalen wielen. Vandaag kunnen we een daadwerkelijk opgevoerd exemplaar bekijken.
Irmscher heeft zich voor z'n is3 Concept, net als bij de Astra, gebaseerd op de OPC-versie. Vreemd genoeg heeft Irmscher een pre-faceliftversie z'n werkplaats in gerold. De Insignia krijgt van Opel al 325 pk en 435 Nm mee, maar Irmscher schroeft de 2,8-liter grote geblazen V6 op tot 370 pk. Een sprintje naar de 100 km/h moet daarmee in 5,8 seconden af te leggen zijn, daarmee is hij 0,2 seconden sneller dan het standaardexemplaar.
Onderaan het front krijgt de is3 Insignia een splitter. Ook bestaat het pakket uit sideskirts en een diffuser. Hoewel de is3 nog officieel een concept-car is, meldt Irmscher wel alvast welk bedrag het voor de motorische upgrade wil hebben: € 549.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Opel Insignia SPORTS TOURER 2.0 Turbo Business Automaat | Park. Sens. V + A | Stoelverw. | Android Auto en Apple Carplay | Navi
- 2022
- 57.779 km

Opel Insignia 1.5 Turbo 165PK Innovation Aut. Navi Camera Leer Trekhaak
- 2017
- 197.567 km

Opel Insignia Sports Tourer 2.0 T OPC LINE AUTOMAAT STL VERW PDC XENON
- 2012
- 104.996 km