
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW 125I is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013 en is nu 12 jaar en 10 maanden oud. In april 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 38.499 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 218 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De BMW heeft een topsnelheid van 245 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,6 l/100 km. De 125I is 269 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 22 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | 125I |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 7.527 |
| Nieuwprijs | € 38.499 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 15 juli 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 17 april 2024 |
| Datum laatste tenaamstelling | 30 augustus 2025 |
| APK melddatum | 18 juni 2025 |
| APK vervaldatum | 18 juni 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | N20B20A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Max. vermogen | 160 kW / 218 pk |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 154 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.330 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.885 kg |
| Voorasdruk | 895 kg |
| Achterasdruk | 1.075 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Lengte | 4.324 mm |
| Breedte | 1.765 mm |
| Hoogte | 1.421 mm |
| Wielbasis | 2.690 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/50R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,4 s |
| Maximum vermogen | 160 kW / 218 pk |
| Maximum koppel | 310 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 360 - 1200 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




