
Toyota Starlet 1.3 XL (1987)
17Ik heb mijn Toyota Starlet in mei 2022 aangeschaft met maar 149.000km op de teller. Ik was...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze TOYOTA STARLET 1.0 DL S6 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1989 en is nu 36 jaar en 11 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 54 pk benzinemotor. De TOYOTA heeft een topsnelheid van 150 km/h De STARLET 1.0 DL S6 is 1.455 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | TOYOTA |
| Model | STARLET 1.0 DL S6 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Datum eerste toelating | 14 juni 1989 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 juni 1989 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 juni 2022 |
| APK melddatum | 19 juni 2023 |
| APK vervaldatum | 20 juni 2025 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 4 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 1E |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 40 kW / 54 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 736 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.225 kg |
| Voorasdruk | 650 kg |
| Achterasdruk | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 368 kg |
| Wielbasis | 2.300 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 145SR13 Prijzen |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,5 s |
| Maximum vermogen | 40 kW / 54 pk |
| Maximum koppel | 75 Nm |
| Draaicirkel | 9,0 m |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 190 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
