We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Deze TESLA MODEL 3 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2023 en is nu 2 jaar oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 42.990 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. De TESLA heeft een topsnelheid van 201 km/h De MODEL 3 is 760 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 700 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Zwolle met een kilometerstand van 81.101 km.
Bouwjaar2023
Brandstofelektrisch
Kleurwit
Actieradius513 km
Massa1736 kg
APK13 december 2027
Kentekenrapport
Compleet kentekenrapport als PDF-document (ca. 15-20 pagina's)
voor
€ 7,95
Bijna 5 jaar na de Nederlandse introductie kwam Tesla in 2023 met een forse update van de Model 3. De Amerikaanse EV is vooral veel geraffineerder geworden.
Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.