Mercedes-Benz EQB 250+ AMG Line 7p. 71 kWh | Panoramadak | Memory | Apple Carplay
- 2024
- 41.232km
- Elektrisch
- 140kW (190pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ EQB 250+ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2024 en is nu 2 jaar en 4 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 58.806 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 160 km/h De EQB 250+ is 36 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 592 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | EQB 250+ |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Nieuwprijs | € 58.806 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 12 januari 2024 |
| Datum eerste registratie Nederland | 12 januari 2024 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 12 januari 2028 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | EM0026 |
| Continue vermogen | 95 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 140 kW |
| Actieradius elektrisch gemiddeld | 487 km |
| Actieradius elektrisch stad | 633 km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.015 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.520 kg |
| Voorasdruk | 1.245 kg |
| Achterasdruk | 1.320 kg |
| Wielbasis | 2.830 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/55R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Maximum vermogen | 140 kW / 190 pk |
| Maximum koppel | 385 Nm |
| Draaicirkel | 11,7 m |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1710 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.





