
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze PEUGEOT 107 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013 en is nu 12 jaar en 10 maanden oud. In januari 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 11.685 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 68 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De PEUGEOT heeft een topsnelheid van 157 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,3 l/100 km. De 107 is 10 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 215 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Joure met een kilometerstand van 144.968 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 107 |
| Kleur | paars |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 500 |
| Nieuwprijs | € 11.685 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 22 juli 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 25 januari 2024 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 mei 2026 |
| APK melddatum | 25 november 2025 |
| APK vervaldatum | 31 december 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 1KR-FE |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 50 kW / 68 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 99 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 800 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.180 kg |
| Voorasdruk | 695 kg |
| Achterasdruk | 695 kg |
| Lengte | 3.435 mm |
| Breedte | 1.630 mm |
| Hoogte | 1.470 mm |
| Wielbasis | 2.340 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 155/65R14 Prijzen |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,7 s |
| Maximum vermogen | 50 kW / 68 pk |
| Maximum koppel | 93 Nm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 139 - 712 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Segment | A |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


