Renault Trafic 2.0 dCi T27 L1H1Bl.E
- 2014
- 153.706km
- Diesel
- 66kW (90pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze RENAULT TRAFIC is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013 en is nu 12 jaar en 11 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 29.909 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 90 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De RENAULT heeft een topsnelheid van 150 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,5 l/100 km. De TRAFIC is 51 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 29 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | TRAFIC |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 7.294 |
| Nieuwprijs | € 29.909 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 28 juni 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 juni 2013 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 april 2026 |
| APK melddatum | 23 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 28 juni 2026 |
| Plaats chassisnummer | r. deurdorpel |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | M9R A6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 66 kW / 90 pk |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,1 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,5 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 198 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.51 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.755 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.790 kg |
| Voorasdruk | 1.450 kg |
| Achterasdruk | 1.550 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.782 mm |
| Breedte | 1.904 mm |
| Hoogte | 1.973 mm |
| Wielbasis | 3.100 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/65R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 19,0 s |
| Maximum vermogen | 66 kW / 90 pk |
| Maximum koppel | 260 Nm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 210 kg |
| Inhoud bagageruimte | 5.900 - 5900 l |
| Inhoud brandstoftank | 90 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


