Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue L1 Trend | SIDE BARS | NAVIGATIE | CAMERA
- 2023
- 49.280km
- Diesel
- 74kW (101pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FORD TRANSIT CONNECT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 7 jaar en 8 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 27.926 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 99 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De TRANSIT CONNECT is 2.802 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 123 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT CONNECT |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 6.842 |
| Nieuwprijs | € 27.926 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 26 september 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 26 september 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 september 2018 |
| APK melddatum | 30 september 2025 |
| APK vervaldatum | 30 september 2026 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | Z2GA |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Max. vermogen | 73 kW / 99 pk |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 5,0 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,5 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 4,7 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 6.3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 123 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 166 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,21 mg/km |
| Roetuitstoot | 0.5 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.529 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.170 kg |
| Voorasdruk | 1.225 kg |
| Achterasdruk | 1.165 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.535 mm |
| Breedte | 1.835 mm |
| Hoogte | 1.860 mm |
| Wielbasis | 2.660 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 74 kW / 100 pk |
| Maximum koppel | 240 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Inhoud bagageruimte | 2.900 - 2900 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


