Renault Trafic 1.6 dCi L2H1 Personenbus Inclusief Afleveringskosten
- 2019
- 82.688km
- Diesel
- 88kW (120pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze RENAULT TRAFIC is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015 en is nu 10 jaar en 10 maanden oud. In november 2017 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 28.495 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 90 pk dieselmotor. De RENAULT heeft een topsnelheid van 152 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,2 l/100 km. De TRAFIC is 327 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | TRAFIC |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 9.151 |
| Nieuwprijs | € 28.495 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 23 juli 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 1 november 2017 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 juli 2025 |
| APK melddatum | 7 augustus 2024 |
| APK vervaldatum | 7 augustus 2025 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | by r. deurdorpel |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Max. vermogen | 66 kW / 90 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 170 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.735 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.780 kg |
| Voorasdruk | 1.585 kg |
| Achterasdruk | 1.650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.110 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/65R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 152 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 66 kW / 90 pk |
| Maximum koppel | 260 Nm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 200 kg |
| Inhoud bagageruimte | 1.000 - 2500 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


