AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-62-PNL
IVECO 35C18 | 2022
Deze IVECO 35C18 uit 2022 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 83.379 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 179 pk dieselmotor. De 35C18 staat nu 9 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 242 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Leerdam met een kilometerstand van 61.650 km.
Bouwjaar2022
Brandstofdiesel
Kleurwit
Cilinderinhoud2998 cc
Gewicht2843 kg
APK28 januari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | IVECO |
| Model | 35C18 |
| Kleur | wit |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 6 |
| BPM | € 20.015 |
| Nieuwprijs | € 83.379 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 27 januari 2022 |
| Datum eerste registratie Nederland | 21 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 28 januari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
MOTOR
| Motorcode | F1CFL4117*M |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Max. vermogen | 132 kW / 179 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.843 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 2.100 kg |
| Achterasdruk | 2.600 kg |
| Wielbasis | 4.100 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...