

IVECO Daily
35C18 3.0 180pk HiMatic Automaat XXL Bakwagen met achterdeuren H235/L440 01-2022
€ 31.950202261.650 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 27 januari 2022 |
| APK | 28 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 83.379 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 254 - € 254 |
Deze 180pk sterke Daily 35C18 bakwagen met 3.0 motor en HiMatic automaat is van 01-2022! Voorzien van o.a.:
Gesloten laadbak met spoiler en overbouw L445 B210 H235
HiMatic Automaat
LED-Koplampen
Achteruitrijcamera
1e eigenaar, dealer onderhouden. Inruil en Financial Lease mogelijk
Carrosserievorm: Bakwagen
Modelreeks: jan. 2020 - dec. 2023
Cabine: enkel
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 657 kg
Lengte/hoogte: L4H1
Wielbasis: 410 cm
Afmetingen laadruimte: 440 x 210 x 235 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Europe-Vans B.V. Ambachtstraat 4 4143HB LEERDAM, NL 0345-631250 http://www.europe-vans.com leads@europe-vans.com
Inruil van uw huidige bedrijfswagen is mogelijk. Financial lease behoort tot de mogelijkheden, op onze site vindt u de tarieven en kunt u direct een aanvraag doen. Alle prijzen zijn exclusief 21% BTW tenzij anders vermeld. Informeer naar aanvullende voorwaarden bij particuliere verkoop. EXPORT: As official VWE-exportpartner we provide all needed documents and services.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 132 kW (180 pk) |
| Max. koppel | 430 Nm |
| gewicht | 2.843 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |




