Mercedes-Benz Sprinter bestel 313 2.2 BlueTEC 432 HD DC
- 2015
- 198.053km
- Diesel
- 95kW (129pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ SPRINTER is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 7 jaar en 11 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 50.646 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 114 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De SPRINTER is 215 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 309 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 12.239 |
| Nieuwprijs | € 50.646 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 7 juni 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 juni 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 oktober 2025 |
| APK melddatum | 1 april 2026 |
| APK vervaldatum | 1 april 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 651.955 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Max. vermogen | 84 kW / 114 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 8,3 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 7,3 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,7 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 203 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.06 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.091 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Voorasdruk | 1.650 kg |
| Achterasdruk | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 5.926 mm |
| Breedte | 1.993 mm |
| Hoogte | 3.000 mm |
| Wielbasis | 3.670 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/75R16 Prijzen |
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 105 kW / 143 pk |
| Maximum koppel | 330 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 300 kg |
| Inhoud bagageruimte | 4.400 - 4400 l |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


