Chevrolet Aveo 1.2 16V L B-clever
- 2010
- 138.418km
- Benzine
- 62kW (84pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CHEVROLET AVEO is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 16 jaar en 11 maanden oud. In augustus 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 94 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De CHEVROLET heeft een topsnelheid van 170 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,0 l/100 km. De AVEO is 2.837 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 295 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CHEVROLET |
| Model | AVEO |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 2.856 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 5 juni 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 21 augustus 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 augustus 2018 |
| APK melddatum | 9 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 20 maart 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | F14D3 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1399 cc |
| Max. vermogen | 69 kW / 94 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,6 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,0 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 173 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.027 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.545 kg |
| Voorasdruk | 810 kg |
| Achterasdruk | 820 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Lengte | 4.325 mm |
| Breedte | 1.710 mm |
| Hoogte | 1.505 mm |
| Wielbasis | 2.480 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/55R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Maximum vermogen | 69 kW / 94 pk |
| Maximum koppel | 130 Nm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 400 - 400 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Segment | A |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




