Jaguar XJS 4.0 Litre Convertible Exceptional (1995)
- 1995
- 60.635km
- Benzine
- 238kW (324pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze JAGUAR XJ-S CONVERTIBLE U9 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1989 en is nu 37 jaar en 3 maanden oud. In augustus 1998 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 275 pk benzinemotor. De JAGUAR heeft een topsnelheid van 238 km/h De XJ-S CONVERTIBLE U9 is 1.702 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | JAGUAR |
| Model | XJ-S CONVERTIBLE U9 |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Datum eerste toelating | 28 februari 1989 |
| Datum eerste registratie Nederland | 17 augustus 1998 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 september 2021 |
| APK melddatum | 7 september 2021 |
| APK vervaldatum | 7 september 2023 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden op randprofiel boven schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 8S |
| Aantal cilinders | 12 |
| Cilinderinhoud | 5345 cc |
| Max. vermogen | 202 kW / 275 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.840 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.110 kg |
| Voorasdruk | 1.100 kg |
| Achterasdruk | 1.040 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.590 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/60VR15 Prijzen |
| Topsnelheid | 238 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 s |
| Maximum vermogen | 204 kW / 277 pk |
| Maximum koppel | 404 Nm |
| Draaicirkel | 13,1 m |
| Inhoud bagageruimte | 480 - 480 l |
| Inhoud brandstoftank | 91 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

