AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check T-878-FH
PILOTE V540G | 2018
Deze PILOTE V540G is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 8 jaar en 4 maanden oud. In juni 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 47.009 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 131 pk dieselmotor. De V540G is 111 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 253 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Boekel met een kilometerstand van 78.312 km.
Bouwjaar2018
Brandstofdiesel
Kleurrood
Cilinderinhoud2287 cc
Gewicht2640 kg
APK9 februari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PILOTE |
| Model | V540G |
| Kleur | rood |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 11.371 |
| Nieuwprijs | € 47.009 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 2 januari 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 5 juni 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 februari 2026 |
| APK melddatum | 9 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 9 februari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | F1AGL411D |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2287 cc |
| Max. vermogen | 96 kW / 131 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | 157 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.640 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.850 kg |
| Achterasdruk | 2.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.450 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...