
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Pilote V540G
Levelsysteem | Fietsendrager
€ 61.995201878.312 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Camper (3 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 2 januari 2018 |
| APK | 9 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 491 - € 517 |
Omschrijving
Hele mooie complete camper met hydraulisch levelsysteem, zonnepaneel, achteruitrijcamera etc!
Wil je deze auto uitgebreid bekijken? Kom dan naar onze showroom in Boekel.
Lukt dat niet tijdens onze reguliere openingstijden? Bel of mail ons dan en maak een afspraak buiten onze openingstijden. Op afspraak kun je onze showroom bezoeken én één van onze verkopers spreken van maandag tot en met vrijdag tussen 17:00u en 20:00u en op zaterdag van 9:00u tot 12:00u.
AutoHoutum heeft alle moeite genomen om de informatie over deze auto zo goed en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan de informatie in onze advertentie
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Cassettetoilet
- Combicassettes
Exterieur
- Fietsendrager
Extra
- Gascomfort
- Met garage
- Motordrager
- Wintertent
Interieur & Comfort
- 2 aparte bedden
- Afzuigkap
- Boiler/Geiser
- Centrale deurv. afstb.
- Douche
- Luifel
- Omvormer/Lader
- Ringverwarming
- Vaste badkamer
- Vaste slaapplaats
- Voortent
- Vuilwater tank
Meer informatie
Wielbasis: 345 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 157 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Referentienummer: 460
Fabrikant: Adria Straška cesta 50 8000 Novo Mesto, SI +38673937100 https://www.adria-mobil.com info@adria-mobil.si
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Camper (3 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Transmissie | Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.287 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| gewicht | 2.640 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| CO2-uitstoot | 157 g/km |
Opties
Auto Houtum
De Vlonder 7-95427 DB Boekel





























