Audi A4 Avant 2.9 TFSI RS4 quattro KW V3 schroefset ABT
- 2018
- 136.584km
- Benzine
- 331kW (450pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze AUDI A4 AVANT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2019 en is nu 6 jaar en 6 maanden oud. In juli 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 51.686 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 190 pk benzine-hybride motor. Het schakelen gaat automatisch. De AUDI heeft een topsnelheid van 219 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,7 l/100 km. De A4 AVANT is 7 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 547 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model | A4 AVANT |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 6.650 |
| Nieuwprijs | € 51.686 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 28 november 2019 |
| Datum eerste registratie Nederland | 22 juli 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 mei 2026 |
| APK melddatum | 25 november 2025 |
| APK vervaldatum | 28 november 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | DLV |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Max. vermogen | 140 kW / 190 pk |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 1 kW |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 66 dB |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 133 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 154 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.485 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.115 kg |
| Voorasdruk | 1.070 kg |
| Achterasdruk | 1.160 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.871 mm |
| Breedte | 1.847 mm |
| Hoogte | 1.471 mm |
| Wielbasis | 2.830 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/50R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 219 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 270 Nm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 90 kg |
| Inhoud bagageruimte | 505 - 1510 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Segment | D |
Hoewel de premium middenklasse onder druk staat van de toenemende populariteit van SUV’s, blijft de Audi A4 een solide keuze. Zijn goede rijeigenschappen, comfort en vele opties maken hem nog altijd een gewild model. Audi bood deze vijfde generatie maar liefst negen jaar aan en je vindt nog steeds een hoop A4’s tussen het occasionaanbod.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



