
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN BEETLE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014 en is nu 11 jaar en 8 maanden oud. In mei 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 43.895 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 200 pk benzinemotor. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 230 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,9 l/100 km. De BEETLE is 775 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Raalte met een kilometerstand van 124.529 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | BEETLE |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 6.981 |
| Nieuwprijs | € 43.895 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 24 september 2014 |
| Datum eerste registratie Nederland | 25 mei 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 13 april 2024 |
| APK melddatum | 23 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 25 mei 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Aantal eigenaren | 4 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CCZ |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Max. vermogen | 147 kW / 200 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,5 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,2 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,9 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 183 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.430 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.890 kg |
| Voorasdruk | 1.060 kg |
| Achterasdruk | 880 kg |
| Wielbasis | 2.540 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/55R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,9 s |
| Maximum vermogen | 162 kW / 220 pk |
| Maximum koppel | 350 Nm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Dakbelasting | 0 kg |
| Inhoud bagageruimte | 225 - 225 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

