
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze PONTIAC TRANS AM is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1997 en is nu 28 jaar en 7 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 269 pk benzinemotor. De TRANS AM is 239 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 34 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PONTIAC |
| Model | TRANS AM |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 13.013 |
| Datum eerste toelating | 22 oktober 1997 |
| Datum eerste registratie Nederland | 22 oktober 1997 |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 oktober 2025 |
| APK melddatum | 2 juli 2025 |
| APK vervaldatum | 2 juli 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Motorcode | 5.7 LTR. LT1 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5733 cc |
| Max. vermogen | 198 kW / 269 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Gewicht leeg | 1.580 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.946 kg |
| Voorasdruk | 1.003 kg |
| Achterasdruk | 943 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 454 kg |
| Wielbasis | 2.570 mm |
Loading...

