
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ SL 320 uit 1997 wacht nog op een eerste eigenaar. De wielen worden aangedreven door een benzinemotor. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 240 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 12,5 l/100 km. De SL 320 staat nu 1.275 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Schipluiden met een kilometerstand van 195.000 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SL 320 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 28.962 |
| Datum eerste toelating | 24 september 1997 |
| Datum eerste registratie Nederland | 24 september 1997 |
| Datum laatste tenaamstelling | 30 november 2022 |
| APK melddatum | 6 mei 2024 |
| APK vervaldatum | 6 mei 2025 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord in motorruimte |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 104 991 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.750 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.170 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.575 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.520 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/55ZR16 Prijzen |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Maximum vermogen | 170 kW / 231 pk |
| Maximum koppel | 315 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Dakbelasting | 30 kg |
| Inhoud bagageruimte | 265 - 265 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


