- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check SB-JN-48
OPEL ASTRA CABRIO X1.6SZR | 1997
Deze OPEL ASTRA CABRIO X1.6SZR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1997 en is nu 28 jaar en 9 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 75 pk benzinemotor. De OPEL heeft een topsnelheid van 168 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,9 l/100 km. De ASTRA CABRIO X1.6SZR is 55 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar1997
Brandstofbenzine
Kleurrood
Cilinderinhoud1598 cc
Gewicht1120 kg
APK9 mei 2026
Kentekenrapport
Compleet kentekenrapport als PDF-document (ca. 15-20 pagina's)
voor
€ 6,95
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | OPEL |
| Model | ASTRA CABRIO X1.6SZR |
| Kleur | rood |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 5.067 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 20 augustus 1997 |
| Datum eerste registratie Nederland | 20 augustus 1997 |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 april 2026 |
| APK melddatum | 24 april 2025 |
| APK vervaldatum | 9 mei 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
MOTOR
| Motorcode | X1.6SZR |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Max. vermogen | 55 kW / 75 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.120 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.560 kg |
| Voorasdruk | 760 kg |
| Achterasdruk | 800 kg |
| Trekgewicht geremd | 950 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wielbasis | 2.520 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/60HR14 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,0 s |
| Maximum vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Maximum koppel | 128 Nm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 390 - 720 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | G |
Dit kenteken heeft een match met de volgende versies in CarBase. Klik
op een uitvoering voor meer gegevens.
COMPLEET RAPPORT VAN DEZE OPEL
Voor maar € 6,95
Loading...
SB-JN-48
Opel Astra
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
