
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SEAT ALHAMBRA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012 en is nu 13 jaar en 10 maanden oud. In november 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 41.664 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. De SEAT heeft een topsnelheid van 197 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,6 l/100 km. De ALHAMBRA is 193 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SEAT |
| Model | ALHAMBRA |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 75 |
| Nieuwprijs | € 41.664 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 10 juli 2012 |
| Datum eerste registratie Nederland | 22 november 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 november 2025 |
| APK melddatum | 1 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 12 mei 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CAV |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,4 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 178 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.690 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.500 kg |
| Voorasdruk | 1.240 kg |
| Achterasdruk | 1.310 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.920 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 240 Nm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 267 - 2430 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | K |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



