
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLVO XC60 werd voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013 en is nu 12 jaar en 10 maanden oud. In mei 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 54.978 inclusief BTW en BPM. De VOLVO XC60 is inmiddels geëxporteerd. De wielen worden aangedreven door een 136 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De VOLVO heeft een topsnelheid van 190 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,3 l/100 km.
| Status | geëxporteerd |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC60 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 5.996 |
| Nieuwprijs | € 54.978 |
| Datum eerste toelating | 5 juli 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 2 mei 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 maart 2024 |
| APK melddatum | 26 april 2023 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat v. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Motorcode | D5204T7 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Max. vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 6,4 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 139 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.52 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Gewicht leeg | 1.716 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.505 kg |
| Voorasdruk | 1.260 kg |
| Achterasdruk | 1.310 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.644 mm |
| Breedte | 1.891 mm |
| Hoogte | 1.713 mm |
| Wielbasis | 2.770 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/60R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Maximum vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Maximum koppel | 350 Nm |
| Draaicirkel | 11,7 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1455 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | L |
De eerste generatie Volvo XC60, geproduceerd tussen 2008 en 2017, zette Volvo stevig op de kaart in het segment van de middelgrote SUV's. Tegenwoordig is het model door zijn fijne rijeigenschappen, veiligheid en betrouwbare karakter nog steeds een populaire occasion.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



