Ford Tourneo Connect Benzine veel opties nw. model
- 2018
- 77.421km
- Benzine
- 74kW (101pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FORD TOURNEO CONNECT uit 2018 wacht nog op een eerste eigenaar. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 29.401 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 99 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De FORD heeft een topsnelheid van 165 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,6 l/100 km. De TOURNEO CONNECT staat nu 28 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | FORD |
| Model | TOURNEO CONNECT |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 134 |
| Nieuwprijs | € 29.401 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 17 januari 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 30 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 30 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 17 januari 2022 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | M2GB |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 73 kW / 99 pk |
| Geluidsniveau stationair | 71 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 129 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.392 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Voorasdruk | 1.125 kg |
| Achterasdruk | 1.060 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 735 kg |
| Lengte | 4.528 mm |
| Breedte | 1.835 mm |
| Hoogte | 1.852 mm |
| Wielbasis | 2.660 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Maximum vermogen | 74 kW / 100 pk |
| Maximum koppel | 170 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Inhoud bagageruimte | 1.029 - 2410 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



