Audi A5 Cabriolet 3.0 TFSI 354pk quattro Pro Line Plus | B&O | Trekhaak | Massage | Nappa | 19 inch |
- 2018
- 85.724km
- Benzine
- 260kW (354pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze AUDI A5 CABRIOLET uit 2018 wacht nog op een eerste eigenaar. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 83.301 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 190 pk benzine-hybride motor. Het schakelen gaat automatisch. De AUDI heeft een topsnelheid van 237 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,9 l/100 km. De A5 CABRIOLET staat nu 37 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Opmeer met een kilometerstand van 105.575 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model | A5 CABRIOLET |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 3.480 |
| Nieuwprijs | € 83.301 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 29 maart 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 22 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 29 maart 2022 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | DEM |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Max. vermogen | 140 kW / 190 pk |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 1 kW |
| Geluidsniveau stationair | 71 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 133 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.620 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.155 kg |
| Voorasdruk | 1.185 kg |
| Achterasdruk | 1.175 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.786 mm |
| Breedte | 1.846 mm |
| Hoogte | 1.386 mm |
| Wielbasis | 2.770 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/50R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 237 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Maximum vermogen | 140 kW / 190 pk |
| Maximum koppel | 320 Nm |
| Draaicirkel | 11,5 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 0 kg |
| Inhoud bagageruimte | 320 - 380 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



