- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Kenteken Check KGL-61-V
MINI COOPER CABRIO | 2010
Deze MINI COOPER CABRIO uit 2010 wacht nog op een eerste eigenaar. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 26.313 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 122 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De MINI heeft een topsnelheid van 198 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,7 l/100 km. De COOPER CABRIO staat nu 37 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 521 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Kentekenrapport
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MINI |
| Model | COOPER CABRIO |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 3.730 |
| Nieuwprijs | € 26.313 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Mini Cabrio 1.6 PEPPER Leder Apple Android PDC ECC Airco Cruise Windscherm
- 2010
- 111.946 km

Mini Cabrio 1.6 ONE PEPPER
- 2010
- 155.896 km

Mini Cabrio Cabrio BWJ 2009 1.6 175 PK Cooper S 108.000KM!! CABRIO | CLIMA | CRUISE | SPORTSTOELEN | LMV | PDC | MULTIFUNCT. STUUR | ISOFIX
- 2009
- 107.954 km
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 21 mei 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 21 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 1 november 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
MOTOR
| Motorcode | N16B16A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Max. vermogen | 90 kW / 122 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | 133 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.140 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.595 kg |
| Voorasdruk | 845 kg |
| Achterasdruk | 775 kg |
| Lengte | 3.699 mm |
| Breedte | 1.683 mm |
| Hoogte | 1.414 mm |
| Wielbasis | 2.470 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 175/65R15 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Maximum vermogen | 88 kW / 120 pk |
| Maximum koppel | 160 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Inhoud bagageruimte | 125 - 660 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Segment | G |
COMPLEET RAPPORT VAN DEZE MINI
Loading...
KGL-61-V
Mini Cabrio
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
