- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Kenteken Check KFX-95-D
CADILLAC SRX4 | 2011
Deze CADILLAC SRX4 uit 2011 wacht nog op een eerste eigenaar. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 124.442 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 268 pk benzinemotor. De CADILLAC heeft een topsnelheid van 210 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 11,6 l/100 km. De SRX4 staat nu 47 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Vlaardingen met een kilometerstand van 110.288 km.
Kentekenrapport
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CADILLAC |
| Model | SRX4 |
| Kleur | geel |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 16.123 |
| Nieuwprijs | € 124.442 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 1 januari 2011 |
| Datum eerste registratie Nederland | 11 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 1 januari 2015 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2994 cc |
| Max. vermogen | 197 kW / 268 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.050 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.520 kg |
| Voorasdruk | 1.410 kg |
| Achterasdruk | 1.300 kg |
| Wielbasis | 2.810 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/65R18 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Maximum vermogen | 198 kW / 269 pk |
| Maximum koppel | 302 Nm |
| Draaicirkel | 12,1 m |
| Kogeldruk | 91 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 537 - 1548 l |
| Inhoud brandstoftank | 76 l |
COMPLEET RAPPORT VAN DEZE CADILLAC
Loading...
KFX-95-D
Cadillac SRX
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
