Renault Talisman Estate 1.3 TCe Business Zen*ECC*CRUISE*NAVI*
- 2021
- 118.215km
- Benzine
- 103kW (140pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze RENAULT TALISMAN uit 2021 wacht nog op een eerste eigenaar. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 39.273 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 158 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De RENAULT heeft een topsnelheid van 201 km/h De TALISMAN staat nu 55 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 220 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | TALISMAN |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 489 |
| Nieuwprijs | € 39.273 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 5 januari 2021 |
| Datum eerste registratie Nederland | 4 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 4 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 5 januari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | H5H E4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Max. vermogen | 116 kW / 158 pk |
| Geluidsniveau stationair | 68 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 143 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.414 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.069 kg |
| Voorasdruk | 1.070 kg |
| Achterasdruk | 1.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.865 mm |
| Breedte | 1.868 mm |
| Hoogte | 1.458 mm |
| Wielbasis | 2.810 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/55R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Maximum vermogen | 116 kW / 158 pk |
| Maximum koppel | 270 Nm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 572 - 1681 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




