
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SKODA YETI uit 2016 wacht nog op een eerste eigenaar. In maart 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 28.781 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 110 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De SKODA heeft een topsnelheid van 179 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,4 l/100 km. De YETI staat nu 69 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 115 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SKODA |
| Model | YETI |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 827 |
| Nieuwprijs | € 28.781 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 21 september 2016 |
| Datum eerste registratie Nederland | 20 maart 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 maart 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 21 september 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CYV |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Max. vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 128 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.240 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.885 kg |
| Voorasdruk | 960 kg |
| Achterasdruk | 960 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Lengte | 4.360 mm |
| Breedte | 1.793 mm |
| Hoogte | 1.691 mm |
| Wielbasis | 2.580 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 179 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Maximum vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Maximum koppel | 175 Nm |
| Draaicirkel | 10,3 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 416 - 1760 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



