AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check KD-81-GV
ROVER VITESSE | 1983
Deze ROVER VITESSE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1983 en is nu 42 jaar en 9 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 192 pk benzinemotor. De VITESSE is 694 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 430 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Terneuzen met een kilometerstand van 143.000 km.
Bouwjaar1983
Brandstofbenzine
Kleurblauw
Cilinderinhoud3528 cc
Gewicht1400 kg
APK4 augustus 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | ROVER |
| Model | VITESSE |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 25 augustus 1983 |
| Datum eerste registratie Nederland | 25 augustus 1983 |
| Datum laatste tenaamstelling | 5 juli 2024 |
| APK melddatum | 4 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 4 augustus 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | 30 A |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3528 cc |
| Max. vermogen | 141 kW / 192 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.400 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.915 kg |
| Voorasdruk | 970 kg |
| Achterasdruk | 985 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.915 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 463 kg |
| Wielbasis | 2.820 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...