We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Deze PEUGEOT 2008 uit 2023 wacht nog op een eerste eigenaar. In januari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 37.199 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 131 pk benzinemotor. De PEUGEOT heeft een topsnelheid van 202 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,5 l/100 km. De 2008 staat nu 2 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 654 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Helmond met een kilometerstand van 63.232 km.
Bouwjaar2023
Brandstofbenzine
Kleurgrijs
Cilinderinhoud1199 cc
Massa1180 kg
APK9 november 2027
Kentekenrapport
Compleet kentekenrapport als PDF-document (ca. 15-20 pagina's)
voor
€ 7,95
In 2019 introduceerde Peugeot de tweede generatie van de 2008. Deze B-segment SUV deelt zijn techniek met de DS3 Crossback, Opel Crossland, Opel Mokka en Jeep Avenger. De 2008 oogt als een kleine versie van de grotere 3008 en 5008 binnen het modelgamma van Peugeot.
Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.