
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SEAT ALHAMBRA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015 en is nu 10 jaar en 10 maanden oud. In april 2016 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 54.662 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 140 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De SEAT heeft een topsnelheid van 194 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,6 l/100 km. De ALHAMBRA is 3.690 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SEAT |
| Model | ALHAMBRA |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 9.023 |
| Nieuwprijs | € 54.662 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 21 juli 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 21 april 2016 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 april 2016 |
| APK melddatum | 19 juni 2024 |
| APK vervaldatum | 21 juli 2025 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CFF |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Geluidsniveau stationair | 69 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 6,9 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 146 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.5 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.722 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.510 kg |
| Voorasdruk | 1.250 kg |
| Achterasdruk | 1.310 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.952 mm |
| Breedte | 1.904 mm |
| Hoogte | 1.753 mm |
| Wielbasis | 2.920 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Maximum vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Maximum koppel | 320 Nm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 267 - 2430 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | K |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
