We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Deze SKODA OCTAVIA uit 2022 wacht nog op een eerste eigenaar. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 36.372 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een benzine-hybride motor. De SKODA heeft een topsnelheid van 224 km/h De OCTAVIA staat nu 88 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 203 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Gemert met een kilometerstand van 93.234 km.
Bouwjaar2022
Brandstofelektrisch benzine hybride
Kleurgrijs
Cilinderinhoud1498 cc
Gewicht1291 kg
APK23 augustus 2026
Kentekenrapport
Compleet kentekenrapport als PDF-document (ca. 15-20 pagina's)
voor
€ 7,95
De Skoda Octavia NX is de vierde generatie van zijn reeks. Hij deelt zijn techniek met de Volkswagen Golf VIII en is net zoals zijn neef een echte allemansvriend. Zijn ruimte en comfort maken hem een geliefde keuze onder zowel zakelijke rijders als gezinnen.
Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.