
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SMART FORTWO COUPE MHD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013 en is nu 12 jaar en 10 maanden oud. In oktober 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 9.162 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 61 pk benzinemotor. De SMART heeft een topsnelheid van 145 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,2 l/100 km. De FORTWO COUPE MHD is 202 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 119 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SMART |
| Model | FORTWO COUPE MHD |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 248 |
| Nieuwprijs | € 9.162 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 18 juli 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 2 oktober 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 november 2025 |
| APK melddatum | 26 september 2025 |
| APK vervaldatum | 26 september 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 3B21 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 45 kW / 61 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 97 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 725 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.020 kg |
| Voorasdruk | 440 kg |
| Achterasdruk | 660 kg |
| Wielbasis | 1.870 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 175/55R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,8 s |
| Maximum vermogen | 45 kW / 61 pk |
| Maximum koppel | 89 Nm |
| Draaicirkel | 8,8 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Inhoud bagageruimte | 220 - 340 l |
| Inhoud brandstoftank | 33 l |
| Segment | A |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



