We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Deze OPEL ASTRA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 19 jaar en 3 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 105 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De OPEL heeft een topsnelheid van 185 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,5 l/100 km. De ASTRA is 6 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 292 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Zegveld met een kilometerstand van 195.081 km.
Bouwjaar2006
Brandstofbenzine
Kleurgrijs
Cilinderinhoud1598 cc
Massa1165 kg
APK25 juni 2026
Kentekenrapport
Compleet kentekenrapport als PDF-document (ca. 15-20 pagina's)
voor
€ 7,95
We kennen de zesde generatie Opel Astra sinds 2021. Dit model, ook wel bekend als de Astra L, is de eerste van zijn reeks die afkomstig is van Stellantis. Voor het eerst zien we nu ook hybride- en volledig elektrische varianten van de Opel Astra de fabriek uit rollen. De nieuwste Astra heeft verschillende retro aspecten in zijn design, zoals een op de Opel Manta geïnspireerde neus.
Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.