Seat Altea 1.6 Reference ( INRUIL MOGELIJK )
- 2005
- 207.921km
- Benzine
- 75kW (102pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SEAT ALTEA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 20 jaar en 4 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De SEAT heeft een topsnelheid van 203 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,1 l/100 km. De ALTEA is 24 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Apeldoorn met een kilometerstand van 247.442 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SEAT |
| Model | ALTEA |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 6.987 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 6 januari 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 januari 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 mei 2026 |
| APK melddatum | 26 september 2024 |
| APK vervaldatum | 1 oktober 2025 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 5 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | BVY |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 12,9 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 9,1 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 218 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.390 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.010 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Lengte | 4.282 mm |
| Breedte | 1.768 mm |
| Hoogte | 1.546 mm |
| Wielbasis | 2.580 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 200 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 409 - 1320 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



